Fotoškola

Přeneste své teoretické znalosti o fotografování do praxe pod vedením zkušených lektorů. Oblíbené worskshopy zaměřené na různá fotografická témata výhradně ve spojitosti s fototechnikou Olympus, jsou tou nejlepší cestou, jak získat zkušenosti a posunout se ve fotografování o další krok vpřed. Nejste si jistí, který test je pro Vás nejlepší? Absolvujte nejdřív náš Fotografický test.

FOTOGRAFOVÁNÍ DRAVCŮ

FOTOGRAFOVÁNÍ DRAVCŮ

Na rozdíl od fotografování dravců v zoologických zahradách přináší focení ve volné přírodě celou řadu výhod. V záběru nevadí všudy přítomné pletivo voliér, ptáci mohou volně létat na mnohem větší ploše, často v extrémní blízkosti fotografů.

O zážitky tak nikdy není nouze.

Na fotografických workshopech vedených nejznámějším českým Wildlife fotografem Rostislavem Stachem, se vždy dozvíte něco nového a odnesete si spoustu unikátních záběrů. Spolu se zkušeným sokolníkem Edou Školoudem tvoří dokonale sehraný pár profesionálů.

Na cvičených dravcích a sovách se naučíte jak nejlépe nastavit OM-D E-M1 Mark II na fotografování akčních snímků a jak fotografovat ptáky (nejen) v letu.

Workshopy probíhají v okolí Nasavrk (okres Chrudim). 

Podrobnější informace najdete na stránce www.fotolovy.cz

Registrovat se můžete na emailové adrese: r.stach@fotolovy.cz

 

Cena: 2 200 Kč / Pro členy klubu Můj Olympus pouze 1 650 Kč

Fotografování krajiny s funkcí High Res Shot

Fotografování krajiny s funkcí High Res Shot

Přednáška Olympus produktového specialisty a fotografa Marka Ondráčka, v níž vám ukáže možnosti a specifika fotografování krajiny s využitím výjimečné funkce High Res Shot (snímek s vysokým rozlišením), jíž disponují fotoaparáty OM-D E-M1 Mark II, E-M5 Mark II a PEN F, a která vám umožní pořizovat fotografie na úrovni řádově dražších a větších profesionálních zrcadlovek.

Obsah přednášky:

  • Co je Olympus High Res Shot a princip fungování
  • Proč používat High Res Shot při fotografování krajiny
  • Nastavení fotoaparátu pro co nejlepší výsledky
  • Omezení High Res Shot a na co si dát pozor
  • Práce s RAW souborem - vyvolání v Adobe Camera Raw
  • Práce s fotkou v Adobe Photoshop - korekce
  • Praktické postřehy a zkušenosti
  • Individuální konzultace po skončení prezentace

 

Cena: 990 Kč / Vstup pro registrované členy klubu Můj Olympus zdarma.