BRÁNA DO SVĚTA VÝHOD

Jsou vašemu stylu a srdci blízké výrobky Olympus? Staňte se členy klubu Můj Olympus a užívejte si výhod, ktere vám jejich užívání ještě více zpříjemní.

REGISTRACÍ OKAMŽITĚ ZÍSKÁTE:

GALERIE

UKAŽTE, CO VE VÁS JE

Milujete fotografování a zajímá vás, co si o vašich fotografiích myslíme my nebo ostatní fotografové? Podělte se s námi o své nejlepší snímky v klubové galerii a současně se zapojte do soutěže o skvělé ceny.

VSTOUPIT

FOTOŠKOLA

Vystupte z davu

Už vás nebaví pořizovat tisíce nudných fotografií z dovolených a rodinných oslav? Chcete se posunout dál a naučit se vytvářet skutečně profesionální fotky, které vám bude každý závidět? Neváhejte a začněte s námi.

VSTOUPIT
 • PRODUKTOVÁ ŠKOLENÍ

  Nejbližší termín:

 • WORKSHOPY

  MÁM ZÁJEM

  Nejbližší termín: 16. 3. 2021

BLOG

VŠE OKOLO FOCENÍ

Buďte stále v obraze a sledujte novinky, tipy, rady a další zajímavé informace ze světa Olympus.

VSTOUPIT

AKCE A NOVINKY

nakupujte výhodně a pohodlně

Využijte speciální akce a seznamte se s aktuálními novinkami v e-shopu Olympus nebo u autorizovaných prodejců.

E-SHOP PRODEJCI
 • RYCHLOST MÁ NOVÉ JMÉNO

  RYCHLOST MÁ NOVÉ JMÉNO

  Profesionální fotoaparát Olympus OM-D E-M1 Mark II určuje nová měřítka rychlosti a mobility.

  Klíčové vlastnosti profesionálního fotoaparátu OM-D E-M1 Mark II připomínají seznam přání, popisující ideální a všestranný fotoaparát, o kterém sní každý fotograf.

   

 • SDÍLEJTE SVOJI VÁŠEŇ

  SDÍLEJTE SVOJI VÁŠEŇ

  Nový systémový fotoaparát Olympus PEN E-PL9 přináší profesionální obrazovou kvalitu, malé rozměry a elegantní osobitý styl.

  Nadčasová sněhově bílá a další klasické barvy dělají z nového stylového fotoaparátu Olympus PEN E-PL9 doplněk, který si zamilujete na první pohled.

 • NEJLEPŠÍ TRAVELZOOM OBJEKTIV NA TRHU

  NEJLEPŠÍ TRAVELZOOM OBJEKTIV NA TRHU

  Je jedno, zda chcete zachytit jedinečné detaily, nebo vzdálené objekty. Nový profesionální univerzální objektiv M.Zuiko Digital ED 12–100 mm 1:4.0 IS PRO si poradí se vším.

  Jedinečné optické parametry, úžasně kompaktní rozměry a nejvýkonnější systém stabilizace obrazu na světě. To vše dělá z tohoto objektivu skutečně vyjímečnou záležitost. Vyzkoušejte a pochopíte.