BRÁNA DO SVĚTA VÝHOD

Jsou vašemu stylu a srdci blízké výrobky Olympus? Staňte se členy klubu Můj Olympus a užívejte si výhod, ktere vám jejich užívání ještě více zpříjemní.

REGISTRACÍ OKAMŽITĚ ZÍSKÁTE:

GALERIE

UKAŽTE, CO VE VÁS JE

Milujete fotografování a zajímá vás, co si o vašich fotografiích myslíme my nebo ostatní fotografové? Podělte se s námi o své nejlepší snímky v klubové galerii a současně se zapojte do soutěže o skvělé ceny.

VSTOUPIT

FOTOŠKOLA

Vystupte z davu

Už vás nebaví pořizovat tisíce nudných fotografií z dovolených a rodinných oslav? Chcete se posunout dál a naučit se vytvářet skutečně profesionální fotky, které vám bude každý závidět? Neváhejte a začněte s námi.

VSTOUPIT
 • PRODUKTOVÁ ŠKOLENÍ

  Nejbližší termín:

 • WORKSHOPY

  MÁM ZÁJEM

  Nejbližší termín: 5. 10. 2021

BLOG

VŠE OKOLO FOCENÍ

Buďte stále v obraze a sledujte novinky, tipy, rady a další zajímavé informace ze světa Olympus.

VSTOUPIT

AKCE A NOVINKY

nakupujte výhodně a pohodlně

Využijte speciální akce a seznamte se s aktuálními novinkami v e-shopu Olympus nebo u autorizovaných prodejců.

E-SHOP PRODEJCI
 • FASCINUJÍCÍ VÝKON

  FASCINUJÍCÍ VÝKON

  Nový profesionální super-teleobjektiv M.Zuiko Digital ED 150‑400mm F4.5 TC1.25x IS PRO je vrcholem mnoho let zdokonalovaných optických technologií Olympus.

  Unikátní optické parametry, úžasně kompaktní rozměry, nejvýkonnější systém stabilizace obrazu na světě a proslulá odolnost. To vše dělá z nového super-teleobjektivu splněný sen všech fotografů přírody a sportu. 

   

 • SPOLEČNÍK NA KAŽDÝ DEN

  SPOLEČNÍK NA KAŽDÝ DEN

  Malý rozměry, ale velký výkonem. Užívejte si opět radost z focení s úžasně kompaktním a lehkým fotoaparátem Olympus OM-D E-M10 Mark IV.

  Spontánní vycházka po městě, odpoledne v přírodě a noc ve víru velkoměsta. A váš milovaný Olympus OM-D E-M10 Mark IV můžete mít všude s sebou, aniž by vás jakkoli omezoval.

 • RYCHLOST MÁ NOVÉ JMÉNO

  RYCHLOST MÁ NOVÉ JMÉNO

  Profesionální fotoaparát Olympus OM-D E-M1 Mark III určuje nová měřítka rychlosti, odolnosti a mobility.

  Klíčové vlastnosti profesionálního fotoaparátu OM-D E-M1 Mark III připomínají seznam přání, popisující ideální všestranný fotoaparát na cesty.

   

 • SDÍLEJTE SVOJI VÁŠEŇ

  SDÍLEJTE SVOJI VÁŠEŇ

  Nový systémový fotoaparát Olympus PEN E-PL10 přináší profesionální obrazovou kvalitu, malé rozměry a elegantní osobitý styl.

  Nadčasová sněhově bílá a další klasické barvy dělají z nového stylového fotoaparátu Olympus PEN E-PL10 doplněk, který si zamilujete na první pohled.