ČECH NA TITULCE MAGAZÍNU OM

Fotografie od předního českého wildlife fotografa, Petra Bambouska, se dostala až na titulní stránku nového světového magazínu OM, společnosti OM Digital Solutions.

Časopis, který by prezentoval tvorbu světových fotografů, využívajících ke své tvorbě fotoaparáty Olympus, tady jednoduše chyběl. Ano, snažili jsme se vám na této platformě Olympus blogu prezentovat řadu fotografů, ale nutno přiznat, že většinou jsme sahali do vlastních řad českých nebo slovenských fotografů. Ty zahraniční jsme laicky řečeno opomíjeli.

Společnost OM Digital Solutions se rozhodla vytvořit magazín, který překročí hranice nejen sousedících států, ale i kontinentů a bude vám nabízet tvorbu profesionálních i pokročilých fotografů z celého světa.

 

Můžeme být právem pyšní na to, že titulní stránku prvního čísla OM magazínu, zaujala fotografie od Petra Bambouska, dnes již světově proslulého wildlife fotografa, který se před lety rozhodl přejít na techniku Olympus OM-D

Uvnitř samotného magazínu, kde je prezentováno celkem 12 fotografů ze všech končin, jsou stránky 72-75 věnovány právě Petru Bambouskovi. Magazín je psaný v anglickém jazyce, ale články jednotlivých autorů jsou lokalizovány do jejich rodného jazyka. V úvodu článku Petra Bambouska tak můžete kliknout na českou vlaječku, čímž se celý článek přepne do češtiny.

Věříme, že se vám magazín bude líbit a přinese vám spoustu zajímavé inspirace pro vaši vlastní tvorbu.

Odkazy na magazín i na českou verzi článku Petra Bambouska najdete zde:

Článek o focení s Petrem Bambouskem v češtině (Klikněte na českou vlaječku.)

Odkaz na celý magazín.

Další inspirativní fotografie a spoustu tipů a triků Petra Bambouska najdete na jeho stránce.

 

SDÍLET:

Komentáře

  • 1