ROZBOR FOTKY - MIKULOV ŠEŘÍKOVÝ

V aktuálním Rozboru fotky se ještě vrátíme do kvetoucího jara. Olympus Ambasador Jan Miklín během něj totiž stihl vyfotit opravdu skvostný snímek mikulovského zámku s krásně jemnou atmosférou, díky zakomponování barevně kvetoucích šeříků.

Fotograf a Olympus Ambasador Jan Miklín je ostřílený krajinářský a cestovatelský fotograf, který navíc kombinuje svůj koníček a vášeň se svou profesí geologa. Skály a kameny na fotkách pro něj nejsou jen zajímavé objekty, ale byl by i schopen říci, o jaký minerál jde, kdy mohl vzniknout a jaké vlivy ho utvořily do současné podoby. Vedle cestování po celém světě s oblibou fotí v oblasti Pálavy a obecně jižní Moravy, která je jeho domovem. Fotografie Mikulov šeříkový nás nemohla nezaujmout zvláště pro působivé harmonické barvy a dramatickou kompozici. Co vše nás na této fotografii zaujalo se dočtete níže:

Mikulov šeříkový Foto: Jan Miklín

 

 

Gratulujeme Janu Miklínovi k tomuto opravdu zdařilému snímku! A pro všechny naše čtenáře a přispěvatele do galerie - foťte a sdílejte s námi vaše fotografie, ty nejpovedenější mohou zazářit v příštích dílech Rozboru fotky.

SDÍLET:

Komentáře

  • 1