NOVÉ ČÍSLO OLYMPUS MAGAZÍNU ZDARMA KE STAŽENÍ

Každé dva měsíce připravuje evropské zastoupení společnosti Olympus elektronické vydání magazínu pro všechny fanoušky a uživatele fotoaparátů standardu micro 4/3. Aktuální číslo je zaměřeno na cestování.

Období letních měsíců je spojeno s prázdninami, dovolenou a samozřejmě také s cestováním do známých i neznámých končin. To vše jsou ideální příležitosti pro fotografování nejen krajiny či dokumentu. Prakticky na jakémkoliv místě se totiž můžete věnovat libovolným žánrům.

V aktuálním čísle magazínu najdete rozhovor s fotografem Chrisem Eyre–Walkerem, který fotografoval v Namibii a nedávno jsme vám představili jeho tvorbu fotografickou i filmovou. Podobné zkušenosti má také Kathryn Watson, která procestovala a dokumentovala krásy jižní ameriky.

Pro ty, kdo se teprve chystají na cestu do blízkých nebo dalekých krajin, je určen výběr pěti nejlepších kousků techniky na cesty. Velká část magazínu je věnovaná fotografiím čtenářů, kteří se podělili nejen o expoziční informace u jednotlivých fotografií, ale v krátkosti také popisují vznik fotografie – tedy ideální cesta pro načerpání inspirace.

I my budeme rádi, když přispějete svými výtvory do naší galerie fotografií, kde se můžete nejen inspirovat, ale díky fundované kritice také posunout svoji tvorbu dále. Olympus magazín je dostupný jak online, tak si jej můžete po otevření ve webovém prohlížeči stáhnout a studovat i na cestách.

Komentáře

  • 1