PŘIDEJTE SE DO PEN-F KLANU

Fotoaparát Olympus PEN-F patří mezi nejpozoruhodnější modely, které kdy opustily výrobní linky společnosti Olympus. V elegantním těle se setkává klasika s modernou, nové technologie s retro designem a především pak vynikající obrazová kvalita a ergonomie v jednom.

Bezzrcadlovka PEN-F se zcela vymyká konceptu stávajících fotoaparátů PEN – jedná se v zásadě o samostatnou kategorii, která stojí na pomezí PENů a OM-D, propojuje dva světy fotografie a z obou si bere to nejlepší, co může uživatelům nabídnout.

  

Částečně je tento vývoj dán také historicky, jelikož označení PEN se u Olympusu objevilo porvé v roce 1959, kdy byl první nositel tohoto jména představen, postupně pročel fotoaparát několiak změnami až se z něj vyklubal v ikonickém roce 1963 zcela nový PEN F – analogový fotoaparát, který svým uživatelům dělal radost nejen při fotografování, ale i při samotném používání.

PEN-F nové generace sptařil světlo světa jako nástupce svého více než půlstoletí starého předchůdce, při návrhu se však designeři inspirovali původním aparátem, takže na moderní bezzrcadlovce najdete podobné ovládací prvky a také ergonomii. Mimo jiné i proto jej nazýváme šelmou.

 

Právě pro ikoničnost provedení a perfektní vlastnosti jsme vytvořili PEN-F klan – tedy virtuální skupinu uživatelů PEN-F, kteří se chtějí podělit o to nejlepší, co se jim podařilo fotoaparátem zachytit – architektura, design, řemeslo, umění...

 

Chcete-li být součástí našeho klanu a rádi se podělíte o svůj pohled na svět, pak neváhejte a připojte se k nám na Instagramu pod hastagem @olympus_penfclan, na jednom místě ta najdete všechny, kdo se rozhodli pro fotografování tímto skvostem.

 

 

Vlastnit PEN-F je pro každého majitele poctou, chcete-li být jedním z nich, můžete využít nabídky v e-shopu Olympus nebo u autorizovaných prodejců

Komentáře

  • 1