NOVÝ OLYMPUS MAGAZÍN PŘINÁŠÍ NA 100 STRANÁCH INSPIRACI PRO VŠECHNY

Aktuální vydání Olympus magazínu je speciální hned ve dvou směrech – jednak upomíná aktuální stoleté výročí značky a také nabídne spoustu zajímavého obsahu v rozšířeném vydání.

Výjimečně stostránkový magazín vás tentokrát provede historií značky Olympus, respektive ukáže nejvýznamnější milníky ve fotografickém oboru, kterých značka za století svojí existence dosáhla.

Nejnovější přírůstek do řady bezzrcadlovek OM-D, profesionální model E-M1X je na trhu teprve dva měsíce, ovšem řada profesionálních fotografů měla možnost si jej vyzkoušet již s předstihem. Jedním z nich baly také fotografka Daisy Dickinson, která se o své dojmy z fotografování ve sportovní hale podělila na stránkách magazínu. Svůj pohled na nový model přidal také šéf obrazové divize Olympus, Shigemi Sugimoto.

Na dalších více než deseti stranách pak můžete nasát nejen inspiraci, ale i doporučení fotografů pro konkrétní vybavení v závislosti na tom, jakému žánru fotografie se hodláte věnovat. Nechybí ani postřehy a tipy z praxe fotografování sportu, wildlife či portrétů.

Velkou část magazínu tentokrát tvoří vybrané snímky uživatelů fotoaparáů Olympus, které rozhodně stojí za pozornost. Mimo krásných snímků totiž získáte také informaci o jejich EXIF datech, takže můžete přenést inspiraci i do reálného stavu, kdy se pokusíte o vytvoření vlastních originálních snímků.

Magazín můžete pročíst online přímo na webu olympusmag.co.uk. Tentokrát sice není k dispozici jeho pdf verze ke stažení, ovšem to není překážkou pro nasávání inspirace a doporučení pro konkrétní fotografické situace.

SDÍLET:

Komentáře

  • 1