On-line přednášky s Olympusem

Sedíte doma, nemůžete na přednášky ani workshopy, protože se žádné nekonají? Olympus vám přináší přednášky profesionálních fotografů až do domu. A to díky sociálním sítím. Pohodlně se usaďte, začínáme!

Minulý týden proběhla s velikým ohlasem a úspěchem první online přednáška profesionálního wildlife fotografa Petra Bambouska. Jeho prezentace o focení v tropech se shledala s velikým zájmem a troufám si říci, že tolik účastníků by se na standardní "offline" přednášku ani nedostavilo.

Na základě tohoto pozitivního ohlasu jsme se rozhodli, připravit pro vás přednášek více a to na různé fotografické žánry.

Počínaje zítřkem, tedy středou 8. dubna, pro vás máme každou středu vždy od 17:00 hodin, jednoho fotografa či fotografku, kteří vás provedou jedním konkrétním fotografickým žánrem.

Na své si přijdou jak milovníci krajinek, portrétů, zvířat, tak i ostatní kteří raději fotí lidi, a to ať už ve formě portrétů nebo černobílých aktů.

Pavel Pližingr vás provede svojí světelnou magickou kuchyní, ve které vytváří neuvěřitelné světelné efekty za pomocí různých baterek, světelných nástrojů, odrazek a dalších udělátek.

Foto: Pavel Pližingr

Barbora Gajová vám poodhalí část svého přirozeného talentu a naučí vás objevit v sobě skrytý potenciál portrétního fotografa.

Foto: Barbora Gajová

Rostislav Stach vás zavede do míst, kde nejen lišky dávají dobrou noc. Do míst, kde čekáte v absolutním tichu a bez hnutí někdy i mnoho hodin, abyste zachytili ten jeden pravý záběr.

Foto: Rostislav Stach

Jan Miklín vás vezme do Nepálu, konkrétně na trek okolo Manaslu a podělí se s vámi o zkušenosti s fotografickou technikou, která ho na cestách nijak nezatěžuje.

Foto: Jan Miklín

Adolf Zika vás přivítá na online promítání svých zejména černobílých aktů a poskytne několik zásadních rad o focení tohoto žánru.


Foto: Adolf Zika 

SDÍLET:

Komentáře

  • 1