Nové on-line přednášky

Protože se online přednášky našich Olympus ambasadorů setkaly s velmi pozitivními ohlasy, připravili jsme pro vás celou novou sérii. Opět každou středu od 17:00 hodin na Facebooku jednotlivých autorů.

Od středy 6. května, pro vás máme každou středu vždy od 17:00 hodin, jednoho fotografa či fotografku, kteří vás provedou fotografickým žánrem jim nejbližším.

Na své si přijdou jak milovníci aktů, sportu, koncertů, rybaření, cestování, ale i ti z vás, kteří byste jen chtěli vylepšit své fotky na Instagram.

Adolf Zika vás přivítá na online promítání svých černobílých aktů, během kterého se s vámi podělí o rady týkající se správného svícení, komunikace s modelkou, použití vhodných objektivů a poskytne další užitečné tipy a triky k tématu.

Foto: Adolf Zika

Martin Žilka vám prozradí tajemství skrytá v dlouholeté dráze profeionálního fotografa na volné noze. Fcení reklam, sportovních událostí, hotelových komplexů, reportáží, to vše a spoustu dalšího se skrývá pod jeho fotografickým jménem.

Foto: Martin Žilka

Michal Jirák jakožto špičkový skejťák je tou pravou osobou, která by vás měla provázet na cestě k perfektní streetové skate fotografii. Jelikož sám zná všechny druhy skejtařských triků, ví co přesně po jezdci chtít, jakou pozici zaujmout a jaký konkrétní objektiv k vytvoření dané fotografie použít.

Foto: Michal Jirák 

Jan Nožička se s vámi podělí o zážitky a zkušenosti, které nabyl mnohaletým fotografováním hudebních koncertů. Poradí vám jak na focení za špatných světelných podmínek, jaké nastavení fotoaparátu je to správné a co nikdy při focení koncertů nedělat.

Foto: Jan Nožička 

Igor Slavík spojuje ve svém volném, ale i pracovním čase řadu svých koníčků. Dva z nich, totiž muškaření a fotografování, se mu daří skloubit naprosto dokonale. O své rybářské i fotografické úlovky i o úlovky svých přátel se tak dokáže podělit s širokým publikem právě díky své zálibě ve fotografování. 

Foto: Igor Slavík 

Martina Kaufmannováalias Freecoolina, pro vás připravila tipy a triky pro fotografování spojené s cestováním autem. Mimo jiné naznačí, že zachytit krásný východ slunce není pro lenochy a mnohdy vyžaduje probuzení spousty vnitřní energie, které bývá po ránu tak málo.

Foto: Martina Kaufmannová 

Aki Votrubová, profesionální Instagramerka a fotografka je připravena předat vám své cenné zkušenosti, které získala mnohaletým používáním, ale zejména školením a výukou Instagramu, včetně všech jeho vychytávek a skrytých zákoutí.

Foto: Aki Votrubová by Barunka Gajová 

Facebookové a Instagramové stránky jednotlivých autorů:

Adolf Zika: InstagramFacebook

Martin Žilka: InstagramFacebook

Michal Jirák: InstagramFacebook

Jan Nožička: InstagramFacebook

Igor Slavík: InstagramFacebook

Martina Kaufmannová: InstagramFacebook

Aki Votrubová: InstagramFacebook

SDÍLET:

Komentáře

  • 1