DÍVÁME SE DO BUDOUCNOSTI

Při vývoji nových výrobků a technologií je naším zvykem dívat se daleko dopředu. Díky tomu jsme v posledních desetiletích přinesli na trh fotografické techniky tolik inovací.

Slovní spojení „Digital Solutions“ v názvu nové společnoti OM Digital Solutions, značí naše odhodlání poskytovat nová technologická řešení a zároveň formovat fotografický průmysl, který se v průběhu času vyvíjel a proměňoval.

V průběhu naší historie jsme mnohokrát stanuli čelem různým výzvám, abychom se nakonec stali prvotřídním výrobcem, který přináší funkce a technologie požadované trhem.

Vývojář Yoshihisa Maitani se zabýval vývojem takových nových produktů, které do té doby svět neviděl. Překonal mnoho překážek, aby vdechnul život novým nápadům a snům.

Olympus přišel s první 5osou stabilizaci vestavěnou v těle fotoaparátu

Díky tomu se Maitanim navržené fotoaparáty staly populární po celém světě a způsobily několik rozmachů. Poloviční velikost políčka, mimořádně malé zrcadlovky, miniaturní kompakt s výsuvnou krytkou. Hnací silou celého rozvoje bylo vytváření hodnotných přístrojů. Jedinečné fotoaparáty, vyvinuté společností Olympus, se objevovaly jeden za druhým, vždy z jiného praktického důvodu. Snažili jsme se prostě vyrábět věci, které nešlo jinde koupit.

Nová digitální verze této skvělé epochy již žačala. Vyvíjíme jedinečné fotografické funkce, které nejsou k dispozici u jiných fotoaparátů s výměnnými objektivy. Funkce jako Handheld High-Res Shot nebo Live ND, které podněcují a podporují kreativitu fotografů.

Olympus byl průkopníkem řady technologických a designových inovací:

  • První výrobce na světě, který od základu staví 100% plně digitální zrcadlovku.
  • Vyvinuli jsme jako první plně automatický fotoaparát na světě s konstrukcí odolnou proti povětrnostním vlivům.
  • Přišli jsme jako první s 5osou stabilizací obrazu vestavěnou v těle fotoaparátu.

Naše vynikající mobilita umožňuje uživateli vzít si fotoaparát kamkoli sebou. Budeme i nadále vyvíjet nové produkty, které v budoucnu umožní dosud nevídané fotografické zážitky.

SDÍLET:

Komentáře

  • 1