PŘIPRAVTE SE NA LÉTO S OM-D TOUR!

Je to tady. Po dlouhých měsících izolace a vyčkávání se konečně můžeme rozjet za vámi s naší tradiční sérií produktových prezentací OM-D Tour. Léto je za dveřmi a vybízí k cestování a objevování - vybavte se tedy správnou fototechnikou, ať můžete zachytit krásu kolem vás!

První zastávka OM-D Tour bude 14. června v Centrum FotoŠkoda v Praze, načež navštívíme několik dalších měst (viz níže). Po déle než roce se tedy konečně budeme moct osobně setkat a budete mít příležitost vyzkoušet naše fotoaparáty a objektivy naživo. Začínáme zvolna a množství prodejen je tedy omezenější než v předchozích letech, přesto budete mít dostatek příležitostí k řádnému otestování naší fototechniky.


Přijďte se poradit s odborníky z Olympusu

Na co se můžete těšit? Kromě možnosti poradit se s naším odborníkem si budete moci vyzkoušet naše nejvyšší modely fotoaparátů, v čele s oblíbenou E-M1 Mark III a vlajkovou lodí E-M1X. Chybět nebude ani model E-M5 Mark III a samozejmě nejnovější fotoaparát ze série E-M10 s označením Mark IV. Není to ale jen o OM-D - pro ty, kteří mají rádi design a stylové fotoaparáty, bude připraven poslední model řady PEN, konkrétně E-PL10


Aktuální modely nejvyšší řady E-M1 - Mark III a X

Nejnovější fotoaparát řady E-M10 s označením Mark IV

Jak mnozí vědí, pro kvalitu fotografie je velmi důležitý zejména objektiv. Právě objektivy mohou úroveň vašich fotografií posunout o řád výše, zatímco používáte stále stejný fotoaparát. Naše objektivy M.ZUIKO DIGITAL jsou vyhlášené napříč žánry i značkami a vyznačují se výtečnými optickými vlastnostmi. Mezi nimi vynikají zejména objektivy řady PRO, která patří na samotnou špici na trhu. Vyzkoušet si budete moci naše nejsvětelnější objktivy 17mm25mm45mm se světelností F1.2, stejně jako třeba oblíbený zoomový objektiv 12-45mm F4 s malými rozměry a při tom vynikající optickou kvalitou.

Doporučujeme vzít si s sebou vlastní SD kartu, abyste si doma na monitoru mohli fotky dobře prohlédnout a porovnat. K dispozici na vyzkoušení bude samozřejmě celá řada objektivů M.ZUIKO DIGITAL.


Na místě bude k vyzkoušení většina objektivů M.ZUIKO DIGITAL

Stylový fotoaparát PEN E-PL10

Pokud váháte, který z fotoaparátů Olympus si pořídit na letní dovolenou, nebo který objektiv bude ten pravý pro váš oblíbený fotografický žánr, přijďte se poradit s odborníkem přímo z Olympusu. Stačí si vybrat místo a termín z následujícího přehledu a zarezervovat si čas ve vašem kalendáři.

...a možná, se dočkáte i nějakého překvapení!

Máte v plánu za námi dorazit? V tom případě není nutná žádná registrace, jednoduše dorazte v daný čas na danou prodejnu, kde se vám náš odborník bude rád věnovat. Těšíme se na vás!

SDÍLET:

Komentáře

 • Petr Válek

  Petr Válek

  3. 6. 2021

  Megapixel je v Brně přestěhován do Jalta pasáže na Dominikánském náměstí

 • dorazit do Foto Staněk v termínu 17.6.2018 už asi nikdo z Mladé Boleslavi nestihne. Další nepřesnost ...

 • Megapixel v Ostravě už minimálně 1/2 roku sídlí na jiné adrese. Opravte si to...

 • Pavel Kozub

  Pavel Kozub

  28. 5. 2021

  To je super že dorazíte i k nám do Ostravy, jen Megapixel už nějaký ten pátek není v Nové Karolíně, ale na ulici 28. Října. I tak se budu těšit, hlavně vemte 150-400 :-) S pozdravem Kozub

 • 1