VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE OLYMPUS TOUR

Další, již tradiční Olympus Tour je čerstvě za námi, a my již vyhodnotili s ní spojenou soutěž, kdy jste si opět mohli vypůjčit náš fotoaparát a s pořízenými fotkami soutěžit o novinku OM-D E-M10 Mark II.

V průběhu listopadu jsme se opět rozjeli do různých měst v ČR, abychom vám osobně mohli prezentovat naše fotoaparáty a objektivy, a vy měli možnost vyzkoušet si je v praxi. Zájem o Olympus Tour a hlavně soutěž překonal naše očekávání. Tentokrát měli soutěžící situaci trochu nepříjemnější vzhledem k zimě a rychlému stmívání, přesto se sešlo dohromady téměř 100 soutěžících a velké množství zajímavých fotografií.

Opět nebylo zadáno žádné téma, a soutěžící tak mohli popustit uzdu fantazii a zároveň vyzkoušet, jak se dokáží přizpůsobit složitějším podmínkám. Mnozí se této příležitosti zhostili vskutku kreativně. Nyní vám přinášíme Top 10 fotografií v čele s vítěznou:

 

Jakub Lojda, Olympus Tour Písek

Ve finále nastal velmi těsný souboj mezi fotografiemi Jakuba Lojdy a Michala Kobrleho, nakonec se ale porota přiklonila k minimalistické fotografii Jakuba Lojdy, která mezi ostatními vybočovala svým pojetím. Velmi jí pomohla (podobně jako v případě Michala Kobrleho) také aplikace jednoho z uměleckých filtrů, konkrétně Zrnitý film, díky čemuž o to více získává na atmosféře.

Gratulujeme tedy Jakubu Lojdovi, vítězi podzimní Olympus Tour a přejeme mnoho zdařilých fotografií s hlavní cenou, naším nejnovějším fotoaparátem OM-D E-M10 Mark II s objektivem M.Zuiko Digital 14-42mm 1:3.5-5.6 EZ.

Níže si můžete prohlédnout další soutěžní fotografie z Top 10 výběru:

Michal Kobrle, Olympus Tour Hradec Králové

 

Milan Pekař, Olympus Tour Mladá Boleslav

Lenka Pužmanová, Olympus Tour České Budějovice

Pavel Mikeska, Olympus Tour Praha

Milan Hosnedl, Olympus Tour České Budějovice

Radim Prymus, Olympus Tour Ostrava

Veronika Pourová, Olympus Tour Praha

Radek Nikl, Olympus Tour Brno

Jan Devera, Olympus Tour Plzeň

 

Fotoaparáty Olympus OM-D a PEN, objektivy M.Zuiko Digital a další příslušenství zakoupíte v e-shopu Olympus nebo u autorizovaných prodejců Olympus.

SDÍLET:

Komentáře

  • 1