NEVIDITELNÍ OBJEKTIVEM PEN-F

Jejich jména téměř nikdo nezná. Nejsou na titulních stránkách časopisů. Pravděpodobně jste je nikdy neviděli. Přesto je jejich kariéra legendární. Stejně tak, jako kariéra fotoaparátu Olympus PEN-F. Proto jsme právě na něj, společně s časopisem Forbes, zaznamenali příběhy čtyř osobností v projektu Neviditelní.

Olympus PEN-F a osobnosti projektu Neviditelní mají jedno společné. Odvádí výjimečnou práci, ale jejich jména zůstávají často skryta za jejich obdivovanou a respektovanou prací. Proto jsme požádali profesionálního fotografa Michala Tomeše, aby právě objektivem fotoaparátu PEN-F tyto tváře vynesl na světlo.  A na koho se můžete v srpnovém vydání časopisu Forbes těšit?

Prvním z nich je Miroslav Bouchal, výkonný ředitel společnosti Ambi CZ, který převádí v prosperující a chutnou realitu ambiciózní vize majitelů. Ondřej Němec miluje spojení designu a kovu, proto pro něj byla kariéra u nejslavnějšího českého nožíře Mikov srdeční volbou. Jaromír Hrubý je kouzelníkem s karbonem, jenž bez fanfár a pozornosti veřejnosti pomáhal vzkřísit slavnou značku kol Favorit. Ruce od šmíru jsou mu totiž nejpříjemnější. Kateřina Jirásková dohlíží jako finanční ředitelka na peníze nejbohatšího z Čechů Petra Kellnera a svěřila nám, že ji přílišná viditelnost spokojenější neudělá. Poznat blíže příběhy Neviditelných můžete v aktuálním vydání časopisu Forbes.

A pokud se chcete osobně seznámit s kouzlem fotoaparátu Olympus PEN-F, který vám pomůže vytvořit nezapomenutelné snímky, ale sám zůstane mimo záběr a veškerou pozornost tak přenechá vám, v časopise Forbes rovněž zjistíte, jak na to.  

Fotoaparát Olympus PEN-F, společně s dalším příslušenstvím, zakoupíte v e-shopu Olympus nebo u autorizovaných prodejců.

SDÍLET:

Komentáře

  • 1