OLYMPUS TOUR SE SOUTĚŽÍ

Tak jako podzim každý rok střídá léto, s železnou pravidelností vám v tomto období vyrážíme vstříc s naší Olympus TOUR. Všechny foťáky a objektivy bereme s sebou, abyste si je mohli vyzkoušet, stejně jako zkonzultovat své dotazy s naším produktovým specialistou. Tentokrát pro vás máme opravdu zajímavé novinky!

Podzimní Olympus TOUR odstartuje 7. listopadu v Praze na prodejně FotoŠkoda, a bude dále pokračovat přes Hradec Králové, České Budějovice, Olomouc, Ostravu, Brno, Písek, Mladou Boleslav a nově také Ústí nad Labem a Karlovy Vary.  Na místě si budete moci vyzkoušet kompletní řadu systémových fotoaparátů Olympus OM-D a PEN, současně se špičkovými odolnými kompakty řady TOUGH a vybraným příslušenstvím.


Nová vlajková loď Olympusu - OM-D E-M1 Mark II

Největším překvapením a centrem zájmu jistě bude nová, právem obdivovaná vlajková loď Olympus OM-D E-M1 Mark II. Poprvé budete mít možnost vzít tuto technicky excelentní novinku do rukou a vyzkoušet si ji. Milovníky módního designu zas jistě potěší přítomnost nového stylového fotoaparátu PEN E-PL8 a stranou bez pochyby nezůstane ani exkluzivní fotoaparát PEN-F, kombinující špičkový design s pokročilými technologiemi.

Nové objektivy M.ZUIKO DIGITAL, PEN E-PL8 a blesk FL-900

Kvalita fotografie je dána do velké míry optikou, tedy objektivem. Také v této oblasti máme hodně k ukázání - nové objektivy řady PRO s prvotřídní kresbou M.Zuiko Digital 25 mm F1.2 PRO a M.Zuiko Digital 12-100 mm F4 PRO doplní navíc nový makro objektiv M.Zuiko Digital 30 mm F3.5 Macro s velmi zajímavým poměrem cena / výkon. Doporučujeme vzít si s sebou vlastní SD kartu, abyste si doma na monitoru mohli fotky dobře prohlédnout a porovnat mezi sebou. K dispozici na vyzkoušení bude samozřejmě kompletní řada objektivů M.ZUIKO DIGITAL.


Na místě bude také kompletní portfolio objektivů M.ZUIKO DIGITAL

PREZENTACE OM-D E-M1 Mark II v BRATISLAVĚ a ŽILINĚ

 • 15.11.2016 - 11-17:00 - Fotolab (CEWE) v obchodním centru AUPARK SC - Žilina
 • 24.11.2016 - 11-17:00 - Fotolab (CEWE) v obchodním centru EUROVEA - Bratislava

Chystáme pro vás jednu opravdu zajímavou novinku – v rámci ČR bude Olympus Tour bude spojená s fotografickou soutěží, přičemž tentokrát výherce obdrží zcela nový fotoaparát PEN E-PL8 s objektivem M.Zuiko Digital 14–42mm F3,5–5,6 EZ v hodnotě 17 000 Kč. Navíc oproti předchozím ročníkům budou poprvé k zapůjčení výhradně pevné světelné objektivy se všemi ohnisky – 12 mm, 17 mm, 25 mm, 45 mm, 60 mm Makro a 75 mm! *


Zapojte se do soutěže a vyhrajte fotoaparát Olympus PEN E-PL8

Zapojit se do soutěže je velmi jednoduché. Stačí si od nás na prodejně zapůjčit některý z fotoaparátů řady OM-D nebo PEN, vyběhnout s ním do ulic a vrátit se s 1 až 3 úžasnými soutěžními záběry. Pozor – soutěžit se přestává vždy 30 min před koncem celé akce (tedy zpravidla v 17:30 – dle prodejny). Všechny fotografie z celé Olympus TOUR následně naše odborná porota vyhodnotí a autor nejlepší z nich bude odměněn zmíněným fotoaparátem Olympus PEN. Navíc každý, kdo se do foto soutěže zapojí, získá na místě hodnotný dárek – LENSPEN čistící pero na optické čočky v hodnotě 249 Kč!

Pokud stále váháte, který z fotoaparátů Olympus pořídit ať už sobě, či jako vánoční dárek svým blízkým, nebo který objektiv bude ten pravý pro váš oblíbený fotografický žánr, přijďte se poradit s odborníkem přímo z Olympusu. Můžete také jednoduše kliknout na „Zúčastním se“ u dané události na facebookových stránkách Olympus, abyste měli jistotu, že na akci nezapomenete.

 

* Fotoaparát Olympus OM-D E-M1 Mark II a objektivy řady PRO budou k dispozici pouze k vyzkoušení na prodejně, v rámci soutěže jejich zapůjčení možné nebude.

SDÍLET:

Komentáře

 • Kamila Rybová

  Kamila Rybová

  6. 12. 2016

  Dobrý den, kdy bude vyhlášen vítěz soutěže? :)

 • Olympus Olympus

  Olympus Olympus

  1. 11. 2016

  Pavle, už to tam máme, registrovat se můžete zde - https://www.facebook.com/events/1317648378259159/ . Těšíme se na Vás!

 • Pavel Emi

  Pavel Emi

  27. 10. 2016

  Kde se zaregistruji na akci dne 9.11. 2016 – 13-18:00 – Fotolab – Ústí nad Labem, OC Forum,? Na FB nic není. Děkuji za info.

 • 1