VÍTÁNÍ JARA S OLYMPUS TOUR

Zima je dlouhá a my se rozhodli rozloučit se s ní v podobě menší Olympus Tour po vybraných prodejnách. Dostanete opět možnost vyzkoušet všechny fotoaparáty a objektivy Olympus, společně s vybraným příslušenstvím. Hlavním hitem pak samozřejmě bude nová vlajková loď OM-D E-M1 Mark II.

Ač je počasí zatím stále zimní, jaro je již za dveřmi, a s ním spojené období výletů do přírody a jiných venkovních aktivit, které stojí za to zachytit kvalitním fotoaparátem. Od 7. do 23. března se můžete v rámci jarní Olympus Tour setkat ve vaší oblíbené fotoprodejně s odborníkem z Olympusu a na místě si naší techniku otestovat. K vidění a vyzkoušení bude i naše nová vlajková loď OM-D E-M1 Mark II – fotoaparát, který se stává přelomovým a za svou krátkou dobu existence již stihl přesvědčit několik uznávaných profesionálních fotografů, jako je například Rostislav Stach nebo Petr Bambousek k přechodu na něj z plnoformátové zrcadlovky. 


Rodina objektivů M.Zuiko Digital

K dispozici samozřejmě budou také všechny ostatní aktuální modely řady OM-D a PEN, stejně jako odolné kompaktní fotoaparáty řady Tough. Otestovat budete moci také všechny objektivy M.Zuiko Digital, včetně nejnovějšího makro objektivu M.Zuiko Digital ED 30 mm 1:3.5 Macro a PRO objektivů M.Zuiko Digital ED 12-100 mm 1:4.0 IS PRO a M.Zuiko Digital ED 25 mm 1:1.2 PRO.

 

Jestliže se s blížícím jarem rozmýšlíte o koupi nového fotoaparátu či objektivu, určitě neváhejte a navštivte nás ve vybraných městech a prodejnách. Náš produktový specialista vám vysvětlí a předvede, co všechno naše fotoaparáty umí a jak pohodlně se ovládají. Stačí si jen zapsat termín do kalendáře a dostavit se na danou prodejnu ze seznamu níže:

Komentáře

 • Olympus Olympus

  Olympus Olympus

  16. 2. 2017

  Děkujeme, Pavle. Řádil nám tu šotek - adresa opravena a šotek zneškodněn.

 • Pavel D´Ambros

  Pavel D´Ambros

  14. 2. 2017

  Prodejna Megapixel v Brně je na Londýnském náměstí. Opravte si to, prosím. Už jsem to psal jednou. Pavel D´Ambros

 • 1