OLYMPUS TOUR SE SOUTĚŽÍ!

Stoupající teploty a hezké počasí lákají k výletům. Také my už pomalu balíme techniku a chystáme se opět vyrazit na cestu po celé ČR, abychom se s vámi setkali na prodejnách našich partnerů a představili v plné kráse sortiment fotografické techniky Olympus, a nejen to!

Pozor: Olympus Tour na prodejnách Megapixel Brno a Ostrava se o týden posouvá - viz termíny níže.

První zastávka Olympus TOUR bude 30. května v Hradci Králové, načež navštívíme několik dalších tradičních měst (viz níže). Letos nás budete navíc moci poprvé navštívit také v Liberci. V sousedním Slovensku se Tour dočkáte také, a to již 17. května v Martině.


Přijďte se poradit s odborníky z Olympusu

Středem zájmu je nadále aktuální vlajková loď Olympus OM-D E-M1 Mark II, fotoaparát, který obdržel ocenění a výborná hodnocení v nejrůznějších světových fotografických magazínech a již si získal srdce nejednoho profesionálního fotografa. Milovníky módního designu pro změnu bude zajímat stylový fotoaparát PEN E-PL8 a stranou bez pochyby nezůstane ani exkluzivní fotoaparát PEN-F, kombinující špičkový design s pokročilými technologiemi řady OM-D. Jako překvapení pro vás také budeme mít nový model odolného outdoorového fotoaparátu Tough TG-5, který svými funkcemi jistě leckoho překvapí.


Nová vlajková loď Olympusu - OM-D E-M1 Mark II

Nový outdoorový fotoaparát Tough TG-5

Jak známo, z velké části je kvalita fotografie dána optikou, tedy objektivem. Na místě budete moci vyzkoušet také nejnovější M.Zuiko Digital 25 mm F1,2 PRO a M.Zuiko Digital 12–100 mm F4 PRO. Doporučujeme vzít si s sebou vlastní SD kartu, abyste si doma na monitoru mohli fotky dobře prohlédnout a porovnat mezi sebou. K dispozici na vyzkoušení bude samozřejmě celá řada objektivů M.ZUIKO DIGITAL.


K vyzkoušení budou také poslední přírůstky objektivů M.ZUIKO DIGITAL, PEN E-PL-8 či blesk FL-900

Na místě bude kompletní portfolio objektivů M.ZUIKO DIGITAL

V rámci Olympus Tour se můžete na místě zapojit do oblíbené fotografické soutěže o prvotřídní fotoaparát OM-D E-M10 Mark II s objektivem M.Zuiko Digital 14–42 mm F3,5–5,6 EZ v hodnotě 19.999 Kč.


Zapojte se do soutěže a vyhrajte fotoaparát OM-D E-M10 Mark II

Stačí si na prodejně zapůjčit až na 1 hodinu některý z fotoaparátů OM-D nebo PEN, vyběhnout s ním do ulic a vrátit se s 3 úžasnými soutěžními záběry. Pozor – soutěžit se přestává vždy 30 min před koncem celé akce (tedy zpravidla v 17:30h – dle prodejny). Všechny fotografie z celé Olympus Tour následně naše odborná porota vyhodnotí a autor nejlepší fotografie bude odměněn zmíněným fotoaparátem Olympus OM-D. Stejně jako při loňské podzimní Tour budou k zapůjčení vybrané pevné světelné objektivy řady Premium a spolu s nimi nově také vybrané objektivy oceňované řady PRO (převážně 12–40mm a 12–100mm)! Každý, kdo se do foto soutěže zapojí, získá na místě navíc atraktivní dárek. 

Pokud stále váháte, který z fotoaparátů Olympus si pořídit na letní dovolenou, nebo který objektiv bude ten pravý pro váš oblíbený fotografický žánr, přijďte se poradit s odborníkem přímo z Olympusu. Stačí si vybrat místo a termín z následujícího přehledu a zarezervovat si čas ve vašem kalendáři.

Máte v plánu za námi dorazit? Můžete se zaregistrovat (jednoduše kliknutím na „Zúčastním se“ na dané události) na facebookových stránkách Olympus, abyste měli jistotu, že na akci nezapomenete. Těšíme se na vás!

Komentáře

  • 1