ZVEME VÁS NA VÝSTAVU A PŘEDNÁŠKU – KRAJINA S OLYMPUSEM

Pro ty z vás, kteří se v období mezi 17.7. a 30.7. budete nacházet v Praze, máme tip, jak příjemně strávit čas v zajímavém prostředí mezi krásnými fotografiemi krajiny, a ještě se něco nového naučit. Zveme vás na výstavu fotografií krajiny, v níž stojí za to být a okamžiků, které stojí za to zažít, a současně přednášku o fotografování krajiny Olympusem.

Výstavu tvoří fotografie dvou autorů a dlouholetých kamarádů – Marka Ondráčka a Milana Strachoty. Oba se věnují zejména oboru krajinářské fotografie a jejich snahou je zachycení krás přírody a prchlivosti okamžiku. Cílem výstavy je nechat návštěvníka zastavit a ponořit se do vystavených scenérií, pocítit sílu přítomného okamžiku v malebné krajině i uvědomit si křehkost přírodního ekosystému.

Vernisáž výstavy proběhne 17.7. od 19h na lodi Cargo Gallery na pražské náplavce (mapa).

Všechny fotografie jsou pořízené fotoaparáty Olympus OM-D a vybrané pak rovněž za použití funkce HiRes Shot (snímek s vysokým rozlišením), díky které získáte fotografii s až 4× vyšším rozlišením (např. místo 16 MPx až 64 MPx ve formátu RAW), ještě věrnějším barevným podáním, výrazně nižším šumem a samozřejmě obrovským množstvým i těch nejjemnějších detailů.

Na přednášce, která se koná ve středu 19.7. od 9 do 11h vám Olympus produktový specialista a fotograf Marek Ondráček ukáže možnosti této funkce a vysvětlí, jak ji používat tak, abyste dosáhli co nejlepších výsledků. Zájemci o účast na přednášce se mohou registrovat zde – http://www.mujolympus.cz/kurzy-a-workshopy. Přednáška je určena v první řadě pro členy klubu Můj Olympus a je zdarma.

Těšíme se na vás!

Komentáře

  • 1