ZIMNÍ OLYMPUS TOUR JE ZA DVEŘMI!

Nastal podzim a zima na sebe jistě nenechá také dlouho čekat. My ale jako každý rok vyrazíme prozářit potemnělé zimní období s naší fototechnikou! Ve vybraných prodejnách po celé ČR budete mít možnost vyzkoušet aktuální sortiment fotoaparátů, objektivů a příslušenství Olympus, a navíc si opět zasoutěžit.

První zastávka Olympus TOUR bude 7. listopadu v Centrum FotoŠkoda v Praze, načež budou následovat další tradiční zastávky po celé ČR, a stejně tak na Slovensku (tam ale pouze formou prezentace bez soutěže). Aktuální Tour po dlouhé době také zavítá v rámci Olomouce na prodejnu Fotolab do Galerie Šantovka. V sousedním Slovensku se Tour poprvé budete moci zúčastnit 10. Novembera v prodejně Fotolabu v Bratislavě.


Přijďte se poradit s odborníky z Olympusu

Na Olympus Tour si poprvé budete moci vyzkoušet naše novinky – fotoaparát Olympus OM-D E-M10 Mark III a také zcela čerstvě oznámený extrémně světelný objektiv M.Zuiko Digital 45mm f1.2 PRO! Zároveň samozřejmě nebude chybět vlajková loď OM-D E-M1 Mark II, fotoaparát, který obdržel ocenění a výborná hodnocení v nejrůznějších světových fotografických magazínech a získává stále více příznivců mezi profesionálními fotografy. Milovníky módního designu pro změnu bude zajímat stylový fotoaparát PEN E-PL8 a stranou bez pochyby nezůstane ani exkluzivní fotoaparát PEN-F, kombinující špičkový design s pokročilými technologiemi řady OM-D.

 
Nová OM-D E-M10 Mark III

Nový M.Zuiko Digital 45mm f1.2 PRO

Vlajková loď Olympusu - OM-D E-M1 Mark II

Jak známo, z velké části je kvalita fotografie dána optikou, tedy objektivem. Na místě budete moci vyzkoušet stále čerstvé M.Zuiko Digital 25 mm F1,2 PRO a velmi populární M.Zuiko Digital 12–100 mm F4 PRO. Doporučujeme vzít si s sebou vlastní SD kartu, abyste si doma na monitoru mohli fotky dobře prohlédnout a porovnat mezi sebou. K dispozici na vyzkoušení bude samozřejmě celá řada objektivů M.ZUIKO DIGITAL.


K vyzkoušení budou také nedávné přírůstky objektivů M.ZUIKO DIGITAL, PEN E-PL-8 či blesk FL-900

Na místě bude kompletní portfolio objektivů M.ZUIKO DIGITAL

 

V rámci Olympus Tour se můžete na místě zapojit do oblíbené fotografické soutěže o vynikající fotoaparát OM-D E-M10 Mark III s objektivem M.Zuiko Digital 14–42 mm F3,5–5,6 EZ v hodnotě 20.999 Kč.

Stačí si na prodejně zapůjčit až na 1 hodinu některý z fotoaparátů OM-D nebo PEN, vyrazit s ním do ulic a vrátit se s až 3 úžasnými soutěžními záběry. Fotky se na místě stahují do počítače ve formátu JPG, přičemž pro samotné focení je možné využít veškeré možnosti nastavení fotoaparátu, vč. ART filtrů. Následné úpravy v jiných zařízeních nejsou povolené. Také v tomto případě doporučujeme přinést vlastní SD kartu, abyste si vaše snímky případně mohli ponechat.

 
Zapojte se do soutěže a vyhrajte fotoaparát OM-D E-M10 Mark III

Pokud stále váháte, který z fotoaparátů Olympus pořídit např. jako dárek k Vánocům, nebo který objektiv bude ten pravý pro váš oblíbený fotografický žánr, přijďte se poradit s odborníkem přímo z Olympusu. Stačí si vybrat místo a termín z následujícího přehledu a zarezervovat si čas ve vašem kalendáři.

Máte v plánu za námi dorazit? Můžete se zaregistrovat (jednoduše kliknutím na „Zúčastním se“ na dané události) na facebookových stránkách Olympus, abyste měli jistotu, že na akci nezapomenete. Těšíme se na vás!

Komentáře

 • 45mm máte uveden, a tak jsem doufal, že budete mít třeba jeden vzorek i 17mm, neboť se domnívám, že se mohl dostat k některému z českých ambasadorů.

 • Olympus Olympus

  Olympus Olympus

  27. 10. 2017

  Tomáši, nový objektiv M.Zuiko Digital 45mm f1.2 PRO na Tour k vyzkoušení bude (viz text výše), ale na 17mm f1.2 PRO si ještě budete muset počkat později do zimy.

 • Budete s sebou vozit 45mm a 17mm f/1.2?

 • Olympus Olympus

  Olympus Olympus

  17. 10. 2017

  Ještě vydržte, Milane, víme o tom a děláme na tom. Nicméně přes facebook se nemusíte nutně registrovat, to je aktivita čistě dobrovolná:-)

 • Milan Rokovský

  Milan Rokovský

  10. 10. 2017

  Nelze se přihlásit k FB stránce

 • 1