OLYMPUS F1.2 TOUR

Pojďme si společně posvítit na příchod jara s čerstvě kompletní řadou 3 ultra světelných objektivů M.Zuiko Digital řady PRO – 25 mm, 45 mm a 17 mm se světelností f1.2!

Ač je počasí zatím stále zimní, jaro je již za dveřmi, a s ním spojené období výletů do přírody a jiných venkovních aktivit, které stojí za to zachytit kvalitním fotoaparátem (a objektivem). Od 6. března do 4. dubna se můžete v rámci jarní Olympus f1.2 Tour setkat ve vaší oblíbené fotoprodejně s odborníkem z Olympusu a na místě si naší techniku otestovat. Jak přízvisko „f1.2“ napovídá, hlavními hvězdami této Tour budou nové ultra světelné objektivy M.Zuiko Digital ED 17 mm 1:1.2 PRO a M.Zuiko Digital ED 45 mm 1:1.2 PRO , společně s jejich o něco starším bráškou M.Zuiko Digital ED 25 mm 1:1.2 PRO.

Kompletníí řada PRO objektivů M.Zuiko Digital se světelností f1.2

Zdatně sekundovat jim bude nový přírůstek do rodiny fotoaparátů Olympus PEN - model E-PL9 a opomenout určitě nelze stávající vlajkovou loď OM-D E-M1 Mark II – fotoaparát, který do velké míry změnil pravidla hry a za svou krátkou dobu existence již stihl přesvědčit několik uznávaných profesionálních fotografů, jako je například Rostislav Stach nebo Petr Bambousek k přechodu na něj z plnoformátové zrcadlovky. Čerstvě u něj navíc byla snížena cena o 10 000 Kč!

 


Nový Olympus PEN E-PL9

Rodina objektivů M.Zuiko Digital

K dispozici samozřejmě budou také všechny ostatní aktuální modely řady OM-D a PEN, stejně jako odolný kompaktní fotoaparát TG-5. Otestovat budete moci také všechny objektivy M.Zuiko Digital. Jelikož jde o menší jarní formát Tour, není její součástí soutěž, možnost vyzkoušet produkty Olympus bude tedy pouze na prodejně. V Hradci Králové jsme ale pro vás na prodejně Expert Foto připravili malý bonus – po skončení standardní prezentace bude následovat krátká přednáška a následná diskuze o vystavených krajinářských fotografiích Marka Ondráčka, všech pořízených technikou Olympus.

 

Jestliže se s blížícím jarem rozmýšlíte o koupi nového fotoaparátu či objektivu, určitě neváhejte a navštivte nás ve vybraných městech a prodejnách. Náš produktový specialista vám vysvětlí a předvede, co všechno naše fotoaparáty umí a jak pohodlně se ovládají. Stačí si jen zapsat termín do kalendáře a dostavit se na danou prodejnu ze seznamu níže:

Komentáře

 • Olympus Olympus

  Olympus Olympus

  15. 2. 2018

  Dobrý den, Martine, jarní Tour je vždy v menším formátu a jen po vybraných prodejnách. České Budějovice navštěvujeme vždy v rámci velké letní a zimní Tour, tedy v červnu se opět určitě můžete těšit:-).

 • Martin Princ

  Martin Princ

  14. 2. 2018

  Chybí Č.Budějovice :-(

 • 1