OLYMPUS TOUR JEDE K VÁM!

Podzim se ujal vlády a my jako každý rok vyrazíme projasnit potemnělé období s naší fototechnikou! Ve vybraných prodejnách po celé ČR budete mít možnost vyzkoušet aktuální sortiment fotoaparátů, objektivů a příslušenství Olympus, a navíc si opět zasoutěžit.

První zastávka Olympus Tour bude 1. listopadu vůbec poprvé v showroomu ALZA v Praze, načež budou následovat další tradiční prodejny po celé ČR i na Slovensku.


Přijďte se poradit s odborníky z Olympusu

Na Olympus Tour si opět budete moci vyzkoušet všechny aktuální Olympus objektivy i fotoaparáty. Nebude chybět Olympus OM-D E-M10 Mark III a samozřejmě také vlajková loď OM-D E-M1 Mark II, fotoaparát, který obdržel ocenění a výborná hodnocení v nejrůznějších světových fotografických magazínech a získává stále více příznivců mezi profesionálními fotografy.

Lákadlem jistě budou také profesionální ultra světelné objektivy M.Zuiko Digital ED 17 mm 1:1.2 PROM.Zuiko Digital ED 45 mm 1:1.2 PRO a M.Zuiko Digital ED 25 mm 1:1.2 PRO. Milovníky módního designu pro změnu bude zajímat stylový fotoaparát PEN E-PL9 a stranou bez pochyby nezůstane ani exkluzivní fotoaparát PEN-F, kombinující špičkový design s pokročilými technologiemi řady OM-D.


Profesionální ultra světelné objektivy s ohnisky 17, 25 a 45 mm a světelností F1,2 z řady PRO

Vlajková loď Olympusu – OM-D E-M1 Mark II

Doporučujeme vzít si s sebou vlastní SD kartu, abyste si doma na monitoru mohli fotky dobře prohlédnout a porovnat. K dispozici na vyzkoušení bude samozřejmě celá řada objektivů M.ZUIKO DIGITAL.


Na místě bude kompletní portfolio objektivů M.ZUIKO DIGITAL

V rámci Olympus Tour se můžete na místě zapojit do oblíbené fotografické soutěže o vynikající fotoaparát OM-D E-M10 Mark III s objektivem M.Zuiko Digital 14–42 mm F3,5–5,6 EZ v hodnotě 20.999 Kč.

Stačí si na prodejně zapůjčit až na 1 hodinu některý z fotoaparátů OM-D nebo PEN, vyrazit s ním do ulic a vrátit se s 3 úžasnými soutěžními záběry. Fotky se na místě stahují do počítače ve formátu JPG, přičemž pro samotné focení je možné využít veškeré možnosti nastavení fotoaparátu, vč. ART filtrů. Následné úpravy v jiných zařízeních nejsou povolené. Také v tomto případě doporučujeme přinést vlastní SD kartu, abyste si vaše snímky případně mohli ponechat.

 
Zapojte se do soutěže a vyhrajte fotoaparát OM-D E-M10 Mark III

Pokud stále váháte, který z fotoaparátů Olympus pořídit např. jako dárek k Vánocům, nebo který objektiv bude ten pravý pro váš oblíbený fotografický žánr, přijďte se poradit s odborníkem přímo z Olympusu. Stačí si vybrat místo a termín z následujícího přehledu a zarezervovat si čas ve vašem kalendáři.

Máte v plánu za námi dorazit? Můžete se zaregistrovat (jednoduše kliknutím na „Zúčastním se“ na dané události) na facebookových stránkách Olympus, abyste měli jistotu, že na akci nezapomenete. Těšíme se na vás!

Komentáře

  • Marek Suchý

    Marek Suchý

    12. 11. 2018

    Akcia určite zaujímavá, len škoda tohoto rozhodnutia :-) OLYMPUS TOUR SLOVENSKO (BEZ SOUTĚŽE)

  • 1