NAVŠTIVTE VÝSTAVU OLYMPUS MASTERS

Nová celoevropská výstava fotografií v Czech Photo Centru v Praze představuje průřez tvorby profesionálních fotografů, kteří pro svou práci používají ultra kompaktní a lehké fotoaparáty a objektivy Olympus. Pokud na výstavu dorazíte s fotoaparátem Olympus, máte vstup zdarma. 

OLYMPUS MASTERS 2018

Takový je název nové výstavy fotografií v galerii Czech Photo Centre v Nových Butovicích.

Celkem 25 fotografů z různých států Evropy zde odprezentuje svoji tvorbu od 30. listopadu 2018 do 13. ledna 2019.

Přes 120 fotografií rozličných žánrů, ukáže práci profesionálních fotografů, kteří se rozhodli využívat ke své práci odlehčený fotografický systém Olympus OM-D.

Svoji tvorbu zde představí například Marcin Dobas z Polska, Jairo Diaz ze Španělska, Ivailo Stanev z Bulharska, Sean Archer z Ruska, Craig Reilly a Steve Gosling z Velké Británie, Olivier Fölmi z Francie a mnozí další, včetně slovenských a českých fotografů, jako je Rostislav Stach, Petr Bambousek, Martin Žilka nebo Lubomír Drahoš.

Foto: Ivailo Stanev Álvarez

Na výstavě uvidíte fotografie různých formátů, včetně tisků o rozměrech 100x70cm. Veškeré vystavené fotografie vytiskla společnost Fotolab (CEWE), největší český dodavatel služeb na poli tisku fotografií, foto knih, kalendářů a dalších fotografických předmětů.

Součástí výstavy bude i speciální sada čtyř fotografií, pořízených v jeden den v zoologické zahradě, kdy dvě z nich byly zachyceny na bezzrcadlovku s FF snímačem, zatímco další dvě byly pořízeny fotoaparátem Olympus OM-D E-M1 Mark II. Na místě si můžete osobně vyzkoušet, zdali mezi nimi poznáte rozdíl.

 

Kdy a kde?

Czech Photo Centre, Seydlerova 2835/4, Praha 5

Od 30. listopadu 2018 do 13. ledna 2019

Všichni návštěvníci, kteří na výstavu dorazí s fotoaparátem Olympus, mají vstup ZDARMA!

www.olympus.cz

www.fotolab.cz

 

Foto: Olivier Fölmi
Foto: Petr Bambousek
Foto: Jairo Diaz
Foto: Krzysztof Śliwak 
Foto: Meeri Koutaniemi 
Foto: Sean Archer

Komentáře

  • 1