SPECIÁLNÍ EDICE FOTOBRAŠEN BILLINGHAM KE STÉMU VÝROČÍ ZNAČKY OLYMPUS

Olympus v letošním roce slaví stoleté výročí založení společnosti, značka Billingham zase patří mezi výrobce luxusních zavazadel nejen pro transport techniky

U příležitosti stého výročí značky Olympus vznikla ve spolupráci obou značek limitovaná edice fotobrašen Billingham Hadley Pro, které jsou ideální právě pro uložení vybavení systému micro 4/3, a to včetně nejnovějšího modelu OM-D E-M1X.

Fotobrašnu si mohou zájemci zakoupit v rámci veletrhu Photography Show, který se koná od 16. do 19. března v Birminghamu. Samotná brašna má prakticky stejný střih jako běžný model Billingham Hadley Pro, rozdíl je však v malé nášivce, která upomíná právě stoleté výročí značky Olympus.

Fotobrašna je vyrobena z odolné černé tkaniny a černé kůže, která byla použita na namáhaná místa, jako je zapínání nebo držadlo pro přenášení. Vnitřní část tvoří vyjímatelná polstrovaná vanička se stavitelnými přepážkami, z nichž je možné vytvořit tři samostatné oddíly pro uložení fotoaparátu, objektivů a dalšího příslušenství.

V přední části jsou dvě velké samostatné kapsy, zatímco na zadní straně je jedna velká kapsa na zip. Zajímavý je také způsob zavírání brašny – k dispozici jsou klasické kožené přezky, které jsou však zároveň uchyceny tak, že je možné je rychle otevřít jednoduchým pohybem.

SDÍLET:

Komentáře

  • 1