POZVÁNKA NA TOUR A DNY S OLYMPUSEM

Stoupající teploty a hezké počasí lákají k výletům. Také my už pomalu balíme techniku a chystáme se opět vyrazit na cestu po celé ČR, abychom se s vámi setkali nejen na prodejnách našich partnerů.

Předváděcí akce jsme letos nově rozdělili na 2 kategorie - Olympus Profi Tour a Den s Olympusem. Akce Olympus Profi Tour budou většího formátu a kromě samotné produktové prezentace pro vás připravujeme fotografická stanoviště s možností vyzkoušení našich fotoaparátů a objektivů na konkrétních fotografických disciplínách, přednášky našich ambasadorů a samozřejmě fotografickou soutěž včetně možnosti zapůjčení naší foto techniky.

Přijďte se poradit s odborníky z Olympusu

OLYMPUS PROFI TOUR

V rámci Olympus Profi Tour se můžete těšit na přednášky Rostislava Stacha a Janka Sedláře. Praktickým fotografováním vás budou provázet profesionální fotograf extrémních sportů Rob Trnka spolu se špičkovým BMX jezdcem Honzou Malantem, portrét a fashion si vyzkoušíte na profesionálních modelkách a pod vedením profi fotografa Jindry Špačka, zatímco produktovou fotografií a focením Flatlay vás provede Martina Freecoolina Kaufmannová.


Vyzkoušejte fotoaparáty a objektivy Olympus v praxi

Stejně tak se na vás těší tým odborníků a produktových specialistů Olympus, kteří vám pomohou s nastavením, ochotně vše vysvětlí a poradí s výběrem vhodné techniky pro vás.

Každý den Olympus Profi Tour je rozdělen do dvou stejných bloků, kdy jeden probíhá dopoledne, druhý odpoledne. Každý blok trvá 3 hodiny, z nichž první hodina bude věnována přednáškám, zatímco další dvě hodiny budete mít čas na testování, fotografování a získávání cenných zkušeností a praktických dovedností.


Vyzkoušejte fotoaparáty a objektivy Olympus v praxi

Řada fotoaparátů Olympus OM-D

DEN S OLYMPUSEM

Den s Olympusem převezme formu dřívější tradiční Tour a na vybraných prodejnách našich partnerů budete mít možnost v rámci produktové prezentace vyzkoušet všechny naše aktuální fotoaparáty Olympus PENOM-D i Tough a objektivy M.Zuiko Digital, společně s rozmanitým příslušenstvím. Také při této akci poběží fotografická soutěž s možností zapůjčení foto techniky. Doporučujeme vzít si s sebou vlastní SD kartu, abyste si doma na monitoru mohli fotky dobře prohlédnout a porovnat.


Na místě bude také kompletní portfolio objektivů M.ZUIKO DIGITAL

Olympus Profi Tour i Den s Olympusem bude provázet společná fotografická soutěž o vynikající fotoaparát OM-D E-M10 Mark III s objektivem M.Zuiko Digital 14–42 mm F3,5–5,6 EZ v hodnotě 20.999 Kč.

Stačí si na místě zapůjčit až na 1 hodinu některý z fotoaparátů OM-D nebo PEN, vyrazit s ním kamkoli se vám zlíbí a vrátit se s  3 úžasnými soutěžními záběry. Fotky se na místě stahují do počítače ve formátu JPG, přičemž pro samotné focení je možné využít veškeré možnosti nastavení fotoaparátu, vč. ART filtrů. Následné úpravy v jiných zařízeních nejsou povolené. Také v tomto případě doporučujeme přinést vlastní SD kartu, abyste si vaše snímky případně mohli ponechat.

 
Zapojte se do soutěže a vyhrajte fotoaparát OM-D E-M10 Mark III

Pokud váháte, který z fotoaparátů Olympus si pořídit na letní dovolenou, nebo který objektiv bude ten pravý pro váš oblíbený fotografický žánr, přijďte se poradit s odborníkem přímo z Olympusu. Stačí si vybrat místo a termín z následujícího přehledu a zarezervovat si čas ve vašem kalendáři.

Máte v plánu za námi dorazit? Můžete jednoduše kliknout na „Zúčastním se“ u dané události na facebookových stránkách Olympus , abyste měli jistotu, že na akci nezapomenete. Těšíme se na vás!

SDÍLET:

Komentáře

 • Tomáš Viktora

  Tomáš Viktora

  13. 5. 2019

  Na akci můžete přijít i bez registrace. Pouze, pokud si budete na místě půjčovat techniku, budeme od Vás potřebovat základní údaje plus číslo OP.

 • Jindra Musil

  Jindra Musil

  8. 5. 2019

  Na FB jsem nic nenašel, mám zájem o OLYMPUS PROFI TOUR ČESKÁ REPUBLIKA v Praze 14.5.2019. Stačí toto jako registrace? Děkuji za odpověď.

 • Přidávám se s dotazem ke kolegovi. Lze se registrovat i bez Facebooku? Nikdy jsem FB neměl a ani po tom netoužím. Díky za odpověď.

 • Přemysl Slivko

  Přemysl Slivko

  3. 5. 2019

  Zdravim. Co delat kdyz nemam facebook? Diky

 • Boris Štuller

  Boris Štuller

  30. 4. 2019

  Dané události ještě nejsou na FB, nebo se pletu? Děkuji, Štuller.

 • 1