VÝSTAVA CZECH NATURE PHOTO

Ještě více než 20 dnů potrvá výstava Czech Nature Photo pod záštitou firmy Olympus. Srdečně vás zveme do Pražského Karolína, kde potrvá až do 17. června.

Kdy jste byli naposledy na výstavě fotografií? My poslední týdny každý den. Tedy alespoň jako garant jednoho krásného projektu, na který bychom vás rádi pozvali. Olympus je totiž jedním z hlavních partnerů expozice, která je bytostně spjatá s naší fotografickou technikou už po několik let. Od počátků digitální fotografie byl Olympus E-systém stálicí mezi wildlife fotografy, dnes v této tradici pokračují profesionální přístroje řady OM-D, jejichž nízká hmotnost, malé rozměry a prvotřídní optika je předurčuje mimo jiné pro použití v terénu. Čím jiným se tak pochlubit, než krásnými snímky z divoké přírody. A nejen z té.

Foto: Tomáš Loukota, Na návštěvě

Přijměte tedy naše pozvání na výstavu Czech Nature Photo, kde najdete nejen obrovskou šíři témat od volné přírody až po tu městskou, ale zároveň průřez všemi fotografickými žánry s přírodou spjatými. Můžeme zde najít mikrofotografie hmyzu a v rámci stejné expozice až téměř reportážní snímky z prostředí chovu zvířat v zajetí. A nejen to, jedním ze samostatných témat je krajinářská fotografie z českých lesů. Šíře témat je opravdu veliká a na své si přijde každý.

Foto: Tomáš Culka - fotografie české přírody

Pokud Vás cokoliv z tohoto záběru zajímá, budeme moc rádi, když se na projekt Czech Nature Photo, který s radostí podporujeme, přijdete podívat. V krásných prostorách Karolina se totiž ukrývají fotografické skvosty z rukou a především z oka vynikajících fotografů. A i kdybyste nepatřili mezi nejzapálenější obdivovatele přírody, je to přinejmenším překrásná podívaná. Alespoň my v Olympusu jsme z ní nadšení a budeme rádi, když s námi tu radost budete sdílet.

Expozice je otevřená až do 17. června ve výstavních prostorách Karolina, na Ovocném trhu 5, Praze 1.

Foto: Jan Stria - podvodní život
Foto: Ondřej Nágl - pelikán

SDÍLET:

Komentáře

  • 1