POZVÁNKA NA ZIMNÍ OLYMPUS TOUR

Podzim se ujal vlády a my jako každý rok vyrazíme projasnit potemnělé období s naší fototechnikou! Ve vybraných prodejnách po celé ČR budete mít možnost vyzkoušet aktuální sortiment fotoaparátů, objektivů a příslušenství Olympus, a navíc si opět zasoutěžit.

První zastávka Olympus Tour bude 5. listopadu na prodejně Centrum FotoŠkoda v Praze, v rámci oblíbeného FotoŠkoda Festu. Následovat budou další tradiční prodejny po celé ČR (vizte níže).


Přijďte se poradit s odborníky z Olympusu

Na vybraných prodejnách našich partnerů budete jako vždy mít možnost v rámci produktové prezentace vyzkoušet všechny naše aktuální fotoaparáty Olympus PENOM-D i Tough a objektivy M.Zuiko Digital, společně s rozmanitým příslušenstvím.


Řada fotoaparátů OM-D v čele s vlajkovou lodí – OM-D E-M1X

Doporučujeme vzít si s sebou vlastní SD kartu, abyste si doma na monitoru mohli fotky dobře prohlédnout a porovnat. K dispozici na vyzkoušení bude samozřejmě celá řada objektivů M.ZUIKO DIGITAL.


Na místě bude kompletní portfolio objektivů M.ZUIKO DIGITAL

V rámci Olympus Tour se můžete na místě zapojit do oblíbené fotografické soutěže o zbrusu nový fotoaparát OM-D E-M5 Mark III s objektivem M.Zuiko Digital 14-42mm F3.5-5.6 EZ v hodnotě 37.000 Kč!

Stačí si na prodejně zapůjčit až na 1 hodinu některý z fotoaparátů OM-D nebo PEN, vyrazit s ním do ulic a vrátit se s  3 úžasnými soutěžními záběry. Fotky se na místě stahují do počítače ve formátu JPG, přičemž pro samotné focení je možné využít veškeré možnosti nastavení fotoaparátu, vč. ART filtrů. Následné úpravy v jiných zařízeních nejsou povolené. Také v tomto případě doporučujeme přinést vlastní SD kartu, abyste si vaše snímky případně mohli ponechat.

 
Výherní cena - fotoaparát OM-D E-M5 Mark III s objektivem M.Zuiko Digital 14-42mm F3.5-5.6 EZ

Pokud stále váháte, který z fotoaparátů Olympus pořídit např. jako dárek k Vánocům, nebo který objektiv bude ten pravý pro váš oblíbený fotografický žánr, přijďte se poradit s odborníkem přímo z Olympusu. Stačí si vybrat místo a termín z následujícího přehledu a zarezervovat si čas ve vašem kalendáři.

Máte v plánu za námi dorazit? Můžete se zaregistrovat (jednoduše kliknutím na „Zúčastním se“ na dané události) na facebookových stránkách Olympus, abyste měli jistotu, že na akci nezapomenete. Registrace ovšem není nutná a stačí v čas akce dorazit na prodejnu. Těšíme se na vás!

SDÍLET:

Komentáře

  • 1