Fotoškola

Přeneste své teoretické znalosti o fotografování do praxe pod vedením zkušených lektorů. Oblíbené worskshopy zaměřené na různá fotografická témata výhradně ve spojitosti s fototechnikou Olympus, jsou tou nejlepší cestou, jak získat zkušenosti a posunout se ve fotografování o další krok vpřed. Nejste si jistí, který test je pro Vás nejlepší? Absolvujte nejdřív náš Fotografický test.

Workshop fotografování v praxi (i s kamarádem)

Workshop fotografování v praxi (i s kamarádem)

Fotografický workshop vedený zkušeným lektorem a profesionálním fotografem, určený pro majitele fotoaparátů Olympus PEN a OM-D, kteří již mají základní fotografické znalosti. První část workshopu je věnována teoretickému výkladu v ateliéru. Druhá část pak fotografování s modelkou. V případě pěkného počasí možná varianta focení v exteriéru. V průběhu workshopu se naučíte řádně ovládat svůj fotoaparát a zároveň si vyzkoušíte použití jednotlivých funkcí v konkrétních situacích. Otestujete vhodnost různých ohnisek objektivů a zvládnete také rychlé nastavení fotoaparátu tak, aby vám již žádný moment v budoucnu neunikl. 

POZOR: Na workshop můžete přivést jednoho kamaráda, známého, rodinného příslušníka, či prostě kohokoliv, kdo ještě nevlastní fotoaparát Olympus a chtěl by si jej v praxi vyzkoušet. Na místě bude k zapůjčení několik fotoaparátů a objektivů i pro ty, kdo vlastní techniku doposud nemají.

COVID UPOZORNĚNÍ: Sebou si přineste platný antigenní, či PCR test, případně doklad o prodělaném očkování.

Technika a vybavení:  Vlastní fotoaparát Olympus PEN nebo OM-D s objektivy a případně dalším příslušenstvím. Na místě budou k dispozici na vyzkoušení další objektivy M.ZUIKO DIGITAL.  Dále doporučujeme vhodnou obuv pro chůzi venku a pláštěnku, pro případ, že by se focení odehrávalo i v exteriéru a za deště.

Úroveň:  začátečník - pokročilý | Max. počet účastníků: 10+10

Cena: 1 800 Kč / (pro členy klubu Můj Olympus a jejich známé ZDARMA!)