Fotoškola

Přeneste své teoretické znalosti o fotografování do praxe pod vedením zkušených lektorů. Oblíbené worskshopy zaměřené na různá fotografická témata výhradně ve spojitosti s fototechnikou Olympus, jsou tou nejlepší cestou, jak získat zkušenosti a posunout se ve fotografování o další krok vpřed. Nejste si jistí, který test je pro Vás nejlepší? Absolvujte nejdřív náš Fotografický test.

Workshop fotografování v praxi (i s kamarádem)

Workshop fotografování v praxi (i s kamarádem)

Fotografický workshop vedený produktovým specialistou Olympus a zkušeným lektorem a profesionálním fotografem, určený pro majitele fotoaparátů Olympus PEN a OM-D, kteří již mají základní fotografické znalosti.  První část workshopu je věnována teoretickému výkladu v ateliéru.  Druhá část pak fotografování v exteriéru s modelkou. V průběhu worskhopu se naučíte řádně ovládat svůj fotoaparát a zároveň si vyzkoušíte použití jednotlivých funkcí v konkrétních situacích. Otestujete vhodnost různých ohnisek objektivů a zvládnete také rychlé nastavení fotoaparátu tak, aby vám již žádný moment v budoucnu neunikl. 

POZOR: Na workshop můžete přivést jednoho kamaráda, známého, rodinného příslušeníka, či prostě kohokoliv, kdo ještě nevlastní fotoaparát Olympus a chtěl by si jej v praxi vyzkoušet. Pro všechny tyto účastníky bude na místě připravena fototechnika k zapůjčení a workshop mají také zcela ZDARMA.

Technika a vybavení:  Vlastní fotoaparát Olympus PEN nebo OM-D s objektivy a případně dalším příslušenstvím. Na místě budou k dispozici na vyzkoušení všechny objektivy M.ZUIKO DIGITAL.  Dále doporučujeme vhodnou obuv pro chůzi po městě a pláštěnku.

Úroveň:  mírně pokročilý a pokročilý | Max. počet účastníků: 10+10

Cena: 1 800 Kč / (pro členy klubu Můj Olympus a jejich známé ZDARMA!)

FOCENÍ KOL V POHYBU - BMX S ROBEM TRNKOU

FOCENÍ KOL V POHYBU - BMX S ROBEM TRNKOU

Fotografický workshop vedený profesionálním fotografem extrémních sportů Robynem Trnkou, určený nejen pro majitele fotoaparátů Olympus PEN a OM-D, kteří již mají základní fotografické znalosti.  Pražský workshop proběhne v blízkém okolí Strahovského stadionu. Vyzkoušíte si extrémní rychlost automatických zaostřovacích systémů, bleskové sekvenční snímání, režimy předsnímání (ProCapture) a řadu dalších.

Technika a vybavení:  Na místě budou k zapůjčení profesionální fotoaparáty Olympus OM-D E-M1X a E-M1 Mark II s celou řadou profi objektivů M.ZUIKO PRO. Můžete si přinést také vlastní fotoaparáty Olympus.

Sebou doporučujeme vhodné oblečení a obuv pro chození v přírodě a vlastní občerstvení.  

Úroveň:  mírně pokročilý a pokročilý | Max. počet účastníků: 12

Cena: 2 200 Kč / (pro členy klubu Můj Olympus ZDARMA!)

ČERNOBÍLÝ UMĚLECKÝ AKT S ADOLFEM ZIKOU

ČERNOBÍLÝ UMĚLECKÝ AKT S ADOLFEM ZIKOU

Profesionální fotograf Adolf Zika proslul mimo jiné právě černobílými akty, které úspěšně vydává v kalendářích a dalších fotografických publikacích po celém světě.

Na workshopu "černobílý umělecký akt" vám prozradí celou řadu tipů a triků ohledně práce s modelkou, svícení, kompozice a dalších detailů, jejichž výsledkem jsou pak dechberoucí záběry, které pořizuje. Workshop je vhodný nejen pro majitele fotoaparátů Olympus PEN a OM-D, kteří již mají základní fotografické znalosti. 

Technika a vybavení:  Na místě budou k zapůjčení profesionální fotoaparáty Olympus OM-D E-M1X a E-M1 Mark II s celou řadou profi objektivů M.ZUIKO PRO. Můžete si přinést také vlastní fotoaparáty Olympus. Workshop bude probíhat v profesionálním fotoateliéru.

Úroveň:  mírně pokročilý a pokročilý | Max. počet účastníků: 10

Cena: 2 200 Kč / pro členy klubu Můj Olympus ZDARMA!!